NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak długo muszę czekać na wysyłkę książki?

Paczki do wysyłki będą przygotowywane w ciągu jednego dnia roboczego od opłacenia zamówienia. Jeżeli będzie zamówiona do 15:00 w dniu roboczym to będzie wysłana już następnego dnia. 

W czasie zamawiania książki jest możliwość wyboru sposobu przesyłki między innymi przez Pocztę Polską (dostawa od 2 do 4 dni), za pośrednictwem usługi kurierskiej (2 do 3 dni), a nawet do odbioru w Ruchu.

Otrzymasz potwierdzenie informacji o wysyłce mailem.

Czy książki są wysyłane poza granicami Polski?

Jeśli ktoś sobie życzy przesyłkę poza granice Polski, zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@forbooks.pl, by ustalić koszty przesyłki. 

Czy dostanę fakturę na książkę?

Tak, kupując przewodnik, wystarczy wybrać opcję „zamawiam fakturę”.

Czy książki są dostępne w księgarniach?

Tak książki są dostępne w księgarniach Książnicy Polskiej – to sieć 40 księgarni na terenie całej Polski. 

Sprawdź na stronie: https://ksiaznica.pl/magdalena-muszynska-chafitz-m-2105.html

Gdzie znajdę niezależne recenzje książki?

Wiele recenzji ukazało się na niezależnych portalach. Np.: lubimyczytać.pl 

Jadę do Nowego Jorku pierwszy raz, którą książkę mam wybrać Z Nowym Jorkiem na NY czy #NowyJork?

Książki zostały napisane tak aby się uzupełniały. 

Z Nowym Jorkiem na NY to książko-przewodnik. Pomoże Ci zaplanować wyjazd i zwiedzanie pod względem logistycznym i budżetowym. W książce znajdziesz informacje gdzie się zatrzymać, robić zakupy, etc. 

#NowyJork to przewodnik przygotowany pod kątem fotografii i instagrama. Znajdziesz tu informacje o najbardziej fotogenicznych miejscach. Przykładowo nie znajdziesz tu informacji  jakie bilety na metro kupić, ale za to dowiesz się jakie stacje metra są najładniejsze. 

Jak nowe wydanie przewodnika Z Nowym Jorkiem na NY różni się od poprzedniego?

Wszystkie informacje w książce zostały zaktualizowane i uzupełnione. Około 30% (ponad 50 stron) jest nowych.

Są nowe rozdziały odpowiadające na najczęstsze pytania czytelników i osób, które oprowadzałam po Nowym Jorku. Między innymi o klubach jazzowych, barach speakeasy, miejskich promach, gdzie można posłuchać muzyki gospel. Dodano rozdział z najbardziej instagramowymi miejscami w Nowym Jorku.

Dwa rozdziały zostały napisane przez mojego męża, nowojorczyka Robbiego Chafitza: Jak spędzić idealny dzień w Nowym Jorku? oraz Nowojorczyk czy Amerykanin?.

Książka ma więcej zdjęć i jest lepiej zaprojektowana. Dodano grafiki, które nie tylko stanowią streszczenia rozdziałów, ale też wizualnie oddzielają rozdziały i ułatwiają znalezienie informacji.

Książka jest wydana na lepszym papierze i przyjemniejsza w dotyku. Po prostu lepsza.

Czy informacje dostępne w książce znajdę na blogu / instagramie?

Nie, nowe rozdziały są dostępne tylko w książkach. Natomiast na blogu i instagramie jest wiele innych, przydatnych informacji i warto tam zaglądać.

Informacje, które ulegają bardzo częstym zmianom, takie jak karnety ze zniżkami na atrakcje, będą dostępne przede wszystkim na blogu.

Czy mogę liczyć na rabat?

Nie udzielam rabatów i nie organizuję promocji cenowych. Od czasu debiutu książka „Z Nowym Jorkiem na NY" dostępna jest stale w tej samej cenie.

Mam inne pytanie, gdzie mogę je zadać?

Napisz do mnie na adres LittleTownShoes@gmail.com. Postaram się udzielić odpowiedzi możliwie jak najszybciej.